Об'єднана

профспілкова організація ДВНЗ "Криворізький національний університет"

 

 

Профспілка працівників освіти і науки України
м. Київ

   

Пропонуємо оформити підписку на розсилку оперативної інформації профспілкової організації. Це дозволить Вам отримувати наші повідомлення на

E-mail та смартфон.

 

* Якщо при реєстрації підписки (кнопка "Подписаться") система повідомляє про помилку, то пропонуємо Вам перейти на сторінку "Профспілкова організація Криворізького національного університету" натиснути кнопку "Нравиться" і обрати опцію "Получать уведомления".

____________________

 

1. Проект Положення про проведення атестації працівників наукової бібліотеки ДВНЗ «Криворізький національний університет» підготовлений директором наукової бібліотеки ДВНЗ «КНУ» Віняр Г.М. (завантажити Проект Положення, або службову записку Г.М. Віняр).

Наголошємо, що проект Положення про проведення атестації працівників наукової бібліотеки ДВНЗ «КНУ» – відкритий документ, призначений для вільної дискусії за участю всіх зацікавлених осіб.
 
Після громадського обговорення й доопрацювання проекту експертною групою проект Положення буде представлений на конференції трудового колективу, та у разі схвалення, будуть внесені відповідні зміни і доповнення до Колективного договору університету на 2012-2016 роки.
 
Пропозиції, зауваження та відгуки приймаємо за електронною адресою: vadim.shchokin@gmail.com
 

ДВНЗ "Криворізький національний університет"

 

 

 

 

 

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України
49000, м. Дніпропетровськ,

пр. К.Маркса, 93
Тел./факс: (056) 744-58-55

 

 

 

Освітній Інтернет-портал

кафедри електропостачання

та енергетичного

менеджменту

ДВНЗ "КНУ"

 

 

Рейтинг@Mail.ru

 

  Рейтинг@Mail.ru